Karta wg CenyRankingi

Karta graficzna do 1900 zł

Ranking kart graficznych do 1900 zł

Ranking listopad 2023

Zestawienie kart graficznych dostępnych w cenie do 1900 zł na podstawie najchętniej wybieranych.

☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 ☆

Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  Gigabyte
 • Model karty graficznej:  Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0
 • Ilość ofert:  2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  60db01973754b7ad3f1f69b0
 • ID podkategorii:  142

☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta Graf. RTX3060 12GB EAGLEOC-12GD 2.0 GIGABYTE Specyfikacja Długość karty: 242 mm ilość pamięci RAM: 12 GB rodzaj chipsetu: GeForce RTX 3060 Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1807 MHz Łączenie kart: Nie Potęga i piękno Karta graficzna Gigabyte RTX 3060 EAGLE OC 12 GB GDDR6 jest zaopatrzona w jeden z najpopularniejszych chipów marki Nvidia.

Dzięki swej przemyślanej konstrukcji będącej rezultatem kilku dekad rozwoju i innowacji zagwarantuje ona solidną moc obliczeniową. Szereg innowacyjnych rozwiązań sprzętowych i programowych pozwala jeszcze bardziej rozszerzyć efektywność, a także oddaje w Twoje ręce wyspecjalizowane narzędzie upraszczające wykonanie rutynowych zadań.

Rozwiązania dla streamera i profesjonalisty Aplikacja NVIDIA Broadcast do poprawy jakości Twoich transmisji korzysta z mocy nienaturalnej inteligencji zapewnianej przez 112 rdzeni Tensor. Z jej pomocą zmienisz tło, dynamicznie wykadrujesz albo nałożysz filtry na obraz z kamery internetowej.

Wyczyści ona ponadto dźwięk z szumów i odgłosów otoczenia. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie strumieni wideo w wysokiej rozdzielczości (choćby 8K) gwarantuje z kolei wolność od przycięć czy opóźnień, co niewątpliwie docenią Twoi widzowie.

Wkrocz do trójwymiarowego świata Do karty Gigabyte RTX 3060 możesz podłączyć równocześnie choćby cztery monitory za pośrednictwem dwóch gniazd DisplayPort i dwóch HDMI. Swój obszar roboczy poszerzysz w ten sposób o dodatkowe narzędzia i dane.

W grach akcji czy strategicznych zobaczysz w ten sposób więcej aniżeli inni, a w symulatorach rajdowych, a także lotniczych zyskasz dodatkowy widok przez boczne szyby, jeszcze bardziej zwiększający realizm zabawy.

RTX. IT'S ON. Przy zakupie karty graficznej RTX z serii 30. Dzięki usłudze GeForce NOW ulepszysz nie tylko gaming PC. Przystępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków i sprzętów przenośnych – usługa GeForce NOW zagwarantuje możliwość strumieniowania gier ze wyśmienitą wydajnością platformy RTX na wszelkich Twoich urządzeniach.

prędko uzyskaj dostęp do swych gier PC ze sklepów cyfrowych, jak Steam, Epic Games i nie tylko. Mając subskrypcję Founders masz priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych, dłuższych sesji rozgrywki i RTX ON w obsługiwanych grach.

teraz to Twój GeForce NOW. ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH Rozwiązanie NVIDIA Reflex gwarantuje absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najkorzystniejsza responsywność. Napędzane poprzez układy GPU GeForce RTX z serii 30 oraz gamingowe monitory NVIDIA® G-SYNC®.

Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki przełomowemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych. PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z kolekcji 30.

zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym poprzez przeznaczone sterowniki i nieszablonowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, żeby w rekordowo niedługim czasie zapewnić wyniki pracy.

Niezależnie od tego czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 8K, czy prowadzisz strumieniowanie na żywo wykorzystując najkorzystniejsze enkodowanie i najwyższą jakość obrazu, układy GPU GeForce RTX proponują skuteczność zezwalającą dać z siebie wszystko.

STRUMIENIUJ JAK MISTRZ Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice i płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach.

Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki mocnym możliwościom SI, które powiększają jakość dźwięku i obrazu przez efekty, jak wirtualne tło, automatyczne dostosowanie obrazu z kamery internetowej oraz eliminowanie szumu mikrofonu.

Układy GPU GeForce RTX z serii 30 zapewnią konieczną efektywność i jakość obrazu,za każdym razem zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze. TechnicznE wariant złącza: PCI Express 4.0 x16 Długość karty: 242 mm Łączenie kart: Nie Rozdzielczość: 7680 x 4320 polecana moc zasilacza: 550 W Podświetlenie LED: Tak


☆ geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte ☆

geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  Gigabyte
 • Model karty graficznej:  geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte
 • Ilość ofert:  2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  649e2a09b256f55d0492ce81
 • ID podkategorii:  142

☆ geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Gigabyte GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8GB

Graj, strumieniuj, twórz. Karty GeForce RTX™ 4060 pozwalają luźno korzystać z najnowszych gier i aplikacji dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Zakosztuj wciągającego gamingu akcelerowanego SI, z ray tracingiem i DLSS 3. Turbodoładuj cykl twórczy i wydajność dzięki rozwiązaniom NVIDIA Studio.

Inne Rankingi kart:  Karta graficzna XFX


Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów RTX z kolekcji 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.


Oparty na SI mnożnik skuteczności.

DLSS to bezprecedensowa technologia i przełom w grafice opartej na SI, stanowczo powiększająca produktywność. Technologia DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z linii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

technika NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z kolekcji 40 gwarantują najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, wytwarzając absolutną przewagę w trakcie rozgrywki. Tworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej wykrywać cel, zagwarantuje krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.


Twoje pomysły, akcelerowane rozwiązaniami NVIDIA Studio.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z linii 40 udostępniają nieprzeciętny poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najkorzystniejszych aplikacjach kreatywnych, sterownikami NVIDIA Studio światowej klasy, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem nieszablonowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX w kreatywnych przepływach pracy wspomaganych SI.


Strumieniowanie jak z marzeń

Porwij swych widzów dzięki niesamowitej grafice i niezakłócanej, wysokiej jakości transmisji na żywo. Karty GeForce RTX z kolekcji 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania kolejnej generacji - AV1 - zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu wyższej sprawności aniżeli kodowanie H.264, obsługując fenomenalnie strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Co więcej, wyjątkowe optymalizacje w aplikacjach do strumieniowania na żywo pozwolą zawsze zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze.


Sterowniki Game Ready

Sterowniki GeForce Game Ready najkorzystniejsze wrażenia w Twoich ulubionych grach. Zostały starannie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych, zapewniając maksymalną efektywność i niezawodność.


GeForce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo, zrzuty ekranowe oraz transmisje na żywo swych rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To potrzebna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.


NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania oraz obsługą techniki HDR i wielu innych. Oto absolutnie idealny ekran gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla miłośników gier.


Rzeczywistość wirtualna

Najwyższa sprawność graficzna zapewnia najszczególniej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.


Resizable BAR

Resizable BAR to innowacyjna funkcja PCI Express, która pozwala na procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając produktywność w wielu grach.☆ Gigabyte Karta graf. rtx3060 gaming oc 12gb gddr6 - gv-n3060gaming oc-12gd 2.0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Gigabyte Karta graf. rtx3060 gaming oc 12gb gddr6 - gv-n3060gaming oc-12gd 2.0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  Gigabyte
 • Model karty graficznej:  Gigabyte Karta graf. rtx3060 gaming oc 12gb gddr6 - gv-n3060gaming oc-12gd 2.0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert:  3
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  60cda6d50a3d5f2222810a95
 • ID podkategorii:  142

☆ Gigabyte Karta graf. rtx3060 gaming oc 12gb gddr6 - gv-n3060gaming oc-12gd 2.0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta Graficzna RTX 3060 Gaming OC 2.0 12GB GDDR6 PRZYSPIESZENIE AI DLSS NVIDIA DLSS to przełomowy mechanizm renderowania AI, który powiększa liczbę klatek na sekundę przy bezkompromisowej jakości obrazu przy użyciu asygnowanych rdzeni tensorowych przetwarzania AI w GeForce RTX..

dzięki temu masz zapas skuteczności na podkręcenie ustawień i rozdzielczości, żeby uzyskać niesamowite wrażenia wizualne. Rewolucja AI zawitała do gier. STREAM JAK SZEF Ukradnij pokaz dzięki niesamowitej grafice i płynnemu, pozbawionemu zacinania strumieniowi na żywo.

Kodowanie i dekodowanie sprzętowe nowej generacji łączą się, by pokazać wszystkie najkorzystniejsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast gwarantuje mocne możliwości sztucznej inteligencji, które udoskonalają jakość dźwięku i obrazu dzięki efektom takim jak wirtualne tło, automatyczne kadrowanie kamery internetowej i usuwanie szumów mikrofonu.

dzięki czemu możesz dać odbiorcom to, co najkorzystniejsze za każdym razem ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILIKONACH NVIDIA Reflex zagwarantuje najwyższą przewagę nad konkurencją. Najniższe opóźnienie. Najlepsza responsywność.

Zasilany poprzez procesory graficzne z linii GeForce RTX 30 i monitory NVIDIA G-SYNC. Szybciej zdobywaj cele, szybciej reaguj i powiększaj precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technice do pomiaru i optymalizacji opóźnień systemu w konkurencyjnych grach.

PRZYSPIESZENIE AI DLSS NVIDIA DLSS to bezprecedensowy mechanizm renderowania AI, który powiększa liczbę klatek na sekundę przy bezkompromisowej jakości obrazu przy użyciu przeznaczonych rdzeni tensorowych przetwarzania AI w GeForce RTX..

dzięki czemu masz zapas sprawności na podkręcenie ustawień i rozdzielczości, aby uzyskać niesamowite wrażenia wizualne. Rewolucja AI zawitała do gier. RTX. JEST WŁĄCZONY. Poznaj największe współczesne hity, jak nigdy dotąd, dzięki wizualnej wierności ray tracingu w czasie rzeczywistym i najwyższej sprawności technice DLSS opartej na sztucznej inteligencji ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE całkowicie nowa architektura NVIDIA Ampere gwarantuje najwyższą rozgrywkę dzięki nowoczesnym rdzeniom ray tracing drugiej generacji i rdzeniom tensorowym trzeciej generacji o większej przepustowości.

Inne Rankingi kart:  Karta graficzna RaidSonic

FUNKCJE Multiprocesory strumieniowe NVIDIA Ampere Rdzenie RT drugiej generacji Rdzenie tensorowe trzeciej generacji Zasilany przez GeForce RTX 3060 Zintegrowany z interfejsem pamięci 12 GB GDDR6 192-bit System chłodzenia WINDFORCE 2X z naprzemiennymi wentylatorami wirującymi specyficzne wentylatory łopatkowe o średnicy 100 mm Fuzja RGB 2,0 Tylna płyta ochronna Wersja z ograniczoną prędkością haszowania Model: GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0 Pozostałe atrybuty: Przepustowość pamięci (GB/s) 360 GB/s Maksymalna rozdzielczość cyfrowa 7680x4320 Formularz PCB ATX Zalecany zasilacz 550W Złącza zasilania 8 pin*1 Akcesoria w pakiecie: wymiary: L=282 W=117 H=41 mmPozostałe dane:...


☆ Msi Karta graficzna geforce rtx 3060 gaming x 12g (4719072796327) ☆

Msi Karta graficzna geforce rtx 3060 gaming x 12g (4719072796327) Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  MSI
 • Model karty graficznej:  Msi Karta graficzna geforce rtx 3060 gaming x 12g (4719072796327)
 • Ilość ofert:  2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  6046dfe6b256f5d7caf50f3a
 • ID podkategorii:  142

☆ Msi Karta graficzna geforce rtx 3060 gaming x 12g (4719072796327) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 GAMING X Najnowocześniejsza architektura Ampere Nowa generacja Wykorzystaj pełnię potencjału, by Twoja kreatywność była na jeszcze wyższym poziomie! Karta graficzna NVidia RTX 3060 to mocne GPU, dzięki któremu będziesz mógł radować sie pełnią przepiękna wirtualnych światów!

A to wszystko dzięki zastosowaniu architektury Ampere w połączeniu z realizmem technice Ray Tracingu oraz rdzeni Tensor. Ponadto, szybka pamięć gwarantuje zwiększoną moc obliczeniową, która konieczna jest w najszczególniej wymagających grach i programach graficznych.

Ray Tracing Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technika ta pozwala symulować fizyczne zachowanie światła i po raz pierwszy pozwala na renderowanie w czasie rzeczywistym kinowej jakości grafiki w nawet najbardziej zaawansowanych graficznie grach.

DLSS DLSS, czyli technika platformy RTX, która wykorzustuję mechanizm głębokiego uczenia oraz sztucznej inteligencji, żeby układ GPU wiedział jak renderować wyraźny obraz. Na dodatek, jej efektywność jest conajmniej dwuktornie wyższa niżeli w charakterystycznych technikach antyaliansingu, które użytkowane były we wcześniejszych wersjach.

Mocowanie i budowa karty Konstrukcję karty w kluczowych miejscach umocniono dodatkowym nieelastycznym metalowym paskiem uniemożliwiającym zginaniu. Kartę graficzną można przymocować do pokrywy komputera dodatkowym wspornikiem, usztywniając w ten sposób całą konstrukcję.

w całości chłodne rurki ciepłowodów Karta RTX 3060 została wyekwipowana w system chłodzenia Twin Frozr 8, który został zaprojektowany, żeby zapenić jak najlepszą sprawność. Zastosowanie tego systemu powoduje, iż karta nie przegrzewa sie, a przy tym cały czas pracuje w cichy sposób, aby nie zakłócać długich rozgrywek.

Wentylator Torx 4.0 odpowiada za przepływ powietrza, koncentrując jego tłoczenia wewnątrz zmodernizowanego systemu chłodzenia. Natomiast rurki ciepłowodów Core Pipe rozprowadzają ciepło na całej długości radiatora, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie.

Połącz wszystko w jednym dostosuj kartę MSI do swoich potrzeb z pomocą nieszablonowej aplikacji MSI Center. Jeden zaimplementowany system mnóstwo przydatnych funkcji, między innymi monitorowanie, regulacja parametrów pracy czy również optymalizacja.

Kontroluj oświetlenie Mystic Light i stwórz unikalny pokaz RGB.


☆ Asrock karta graficzna rx 6700 xt challenger d 12gb 192bit gddr6 3dp/hdmi (4710483934193) ☆

Asrock karta graficzna rx 6700 xt challenger d 12gb 192bit gddr6 3dp/hdmi (4710483934193) Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  ASROCK
 • Model karty graficznej:  Asrock karta graficzna rx 6700 xt challenger d 12gb 192bit gddr6 3dp/hdmi (4710483934193)
 • Ilość ofert:  2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  60958c8f902e513694c7f672
 • ID podkategorii:  142

☆ Asrock karta graficzna rx 6700 xt challenger d 12gb 192bit gddr6 3dp/hdmi (4710483934193) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Cross Fire:nie;DisplayPort:3 x DisplayPort;Długość:269 mm;Gwarancja:24 miesiące;ilość wentylatorów:2;Low Profile:nie;Maks. Obsługiwana rozdzielczość:7680 x 4320;marka karty graficznej:Radeon RX 6700 XT;Możliwość obsługi kilku monitorów:4;Obsługiwane standardy:DirectX 12, OpenGL 4.6;Obsługiwane technologie:AMD FreeSync™, AMD RDNA™ 2;Pamięć:12 GB;pobór mocy:0 W;Podświetlenie:nie;Procesory strumieniowe:2560;producent chipsetu:AMD;Rdzenie CUDA:0;polecana moc zasilacza:650 W;wariant pamięci:GDDR6;SLI:nie;Szerokość:134 mm;Szyna pamięci:192 bit;Taktowanie pamięci:16000 MHz;Taktowanie rdzenia:2321 - 2581 MHz;rodzaj chłodzenia:aktywne;typ chipsetu:Radeon RX 6700 XT;Wejście Video:nie;Wtyczka zasilania:2 x 8 pin;Wyjścia DVI:0;Wyjście HDTV:1 x HDMI;Wyposażenie:instrukcja;Wysokość:41 mm;Złącza:DisplayPort x 3, HDMI 2.1 x 1;typ złącza magistrali:PCI-Express 4.0 x 16


☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa ☆

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online
 • Producent kart: 
 • Model karty graficznej:  Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert:  1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  64a7ca04902e513e3b9eeb73
 • ID podkategorii:  142

☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Karta graficzna XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK319 CORE 12GB GDDR6 HDMI 3 FAN | Darmowa dostawa, RX-675XYJFDP ☆

Karta graficzna XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK319 CORE 12GB GDDR6 HDMI 3 FAN | Darmowa dostawa, RX-675XYJFDP Najniższa Cena Online
 • Producent kart: 
 • Model karty graficznej:  Karta graficzna XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK319 CORE 12GB GDDR6 HDMI 3 FAN | Darmowa dostawa, RX-675XYJFDP
 • Ilość ofert:  1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  64fbfebeb256f5e738dee1c8
 • ID podkategorii:  142
Inne Rankingi kart:  Karta graficzna Gigabyte

☆ Karta graficzna XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK319 CORE 12GB GDDR6 HDMI 3 FAN | Darmowa dostawa, RX-675XYJFDP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna (4719331304485) ☆

GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna (4719331304485) Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  GIGABYTE
 • Model karty graficznej:  GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna (4719331304485)
 • Ilość ofert:  1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  5c8a9357b256f53034c0196a
 • ID podkategorii:  142

☆ GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna (4719331304485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6GB

Karta GeForce® GTX 1660 oparta jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ dzięki temu zapewnia bezprecedensową produktywność graficzną. Oferując moc obliczeniową porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070, zagwarantuje ona prawdziwe superdoładowanie we wszelkich współczesnych grach.


SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na ilośćch zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie obszerniejszą pamięcią podręczną w kontraście do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing gwarantują niesamowity wzrost produktywności we współczesnych grach. Zyskaj jeszcze większy wzrost sprawności we współczesnych grach, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości graficznych architektury Turing.


NIESAMOWITA efektywnOŚĆ

Bądź gotowy na każdą grę dzięki karcie GeForce GTX 1660, która proponuje w najnowszych grach produktywność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070.

STRUMIENIUJ JAK PROFESJONALISTA

Ciesz się niewiarygodną sprawnością i jakością obrazu w trakcie strumieniowania na żywo w serwisach Twitch i YouTube. Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 gwarantuje o 15% wyższą sprawność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS).

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały video i zrzuty ekranowe ze swych gier i transmituj przebieg swych rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualizacjami swych sterowników GeForce. Optymalizuj swoje ustawienia w grach. Wszystko to możesz robić dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

NVIDIA ANSEL

To mocne narzędzie umożliwia Ci realizowanie w niespotykany dotąd sposób mistrzowskich zrzutów ekranowych ze swych gier. Możesz dzisiaj przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z wykorzystaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.


☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8GB GDDR6 256bit ☆

Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8GB GDDR6 256bit Najniższa Cena Online
 • Producent kart:  Gigabyte
 • Model karty graficznej:  Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8GB GDDR6 256bit
 • Ilość ofert:  2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  5fdd667e5ecf7981f9c6f645
 • ID podkategorii:  142

☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8GB GDDR6 256bit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Cross Fire:nie;DisplayPort:2 x DisplayPort;Długość:242 mm;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:GV-N306TEAGLE OC-8GD;liczba wentylatorów:2;Low Profile:nie;Maks. Obsługiwana rozdzielczość:7‎680 x 4320;Nazwa producenta karty:GeForce RTX 3060 Ti;Obsługa wielu monitorów:4;Obsługiwane standardy:DirectX 12, OpenGL 4.6;Pamięć:8 GB;firma chipsetu:NVIDIA;wariant pamięci:GDDR6;SLI:nie;Szerokość:124 mm;Szyna pamięci:256 bit;Taktowanie pamięci:14000 MHz;Taktowanie rdzenia:1665 - 1695 MHz;typ chłodzenia:aktywne;Układ graficzny:GeForce RTX 3060 Ti;Wejście Video:nie;Wyjścia DVI:0;Wyjście D-Sub:0;Wyjście HDTV:2 x HDMI;Wyjście TV:brak;Wyposażenie:instrukcja;Wysokość:41 mm;Złącza:DisplayPort x 2, HDMI x 2;Złącze karty:PCI-Express 4.0 x 16...


☆ Karta graficzna Asus Rtx 3060 V2 Dual Oc 12 Gb ☆

Karta graficzna Asus Rtx 3060 V2 Dual Oc 12 Gb Najniższa Cena Online
 • Producent kart: 
 • Model karty graficznej:  Karta graficzna Asus Rtx 3060 V2 Dual Oc 12 Gb
 • Ilość ofert:  1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu:  63e3487fd71287bdfecd1f8b
 • ID podkategorii:  142

☆ Karta graficzna Asus Rtx 3060 V2 Dual Oc 12 Gb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Karta graficzna Asus Rtx 3060 V2 Dual Oc 12 Gb

Jaką kartę graficzną wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *