Karta graficzna do 1700 zł

Ranking kart graficznych do 1700 zł

Ranking wrzesień 2023

Zestawienie kart graficznych dostępnych w cenie do 1700 zł na podstawie najchętniej wybieranych.

☆ Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC - 8GB - GDDR6 - 128bit ☆

Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC - 8GB - GDDR6 - 128bit Najniższa Cena Online
 • Producent kart: Gigabyte
 • Model karty graficznej: Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC - 8GB - GDDR6 - 128bit
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 649e2a05902e51f2634d4559
 • ID podkategorii: 142

☆ Gigabyte GeForce RTX 4060 GAMING OC - 8GB - GDDR6 - 128bit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta Graf. RTX4060 8GB GDDR6 GAMING 8GD GIGABYTE Specyfikacja Długość karty: 281 mm ilość pamięci RAM: 8 GB typ chipsetu: GeForce RTX 4060 Taktowanie rdzenia w trybie boost: 2550 MHz Łączenie kart: Nie Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 GAMING OC 8G – rozgrywka na najwyższym poziomie wydajności Gracze doskonale znają realia – najwyższy poziom płynności rozgrywki może zapewnić jedynie najlepszy sprzęt.

Chcąc sprawić, że Twoja ulubiona gra wejdzie na nowy poziom wydajności, w którym nieobecne są wszelkie ograniczenia technologiczne, postaw na kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 GAMING OC 8G. Układ ten, reprezentując najnowszą architekturę Lovelace, wsparty topowymi rozwiązaniami Gigabyte’a, spełni oczekiwania najistotniej wymagających graczy.

Fabrycznie podkręcona karta to najkorzystniejszy dobór dla wszystkich, którzy cenią sobie moc i wysoki wskaźnik FPS-ów. Dołącz do zespołu, w którym wygrana i najwyższa sprawność są na porządku dziennym. DLSS 3 i ray tracing najnowszej generacji Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 GAMING OC 8G korzystając z dobrodziejstw architektury NVIDIA Ada Lovelace, oferuje doznania graficzne, które olśniewają.

W układzie tym zaimplementowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania, które wynoszą najmocniej znane techniki NVIDII ostatnich lat na nieosiągalny dotąd poziom. Moc obliczeniowa trzeciej generacji rdzeni RT symuluje zachowanie promieni świetlnych w grach, które wyglądają dzisiaj niczym przeniesione z prawdziwego świata.

sprawdź, jak realny może być wirtualnie generowany świat ulubionej gry i zatrać się w nim na całego. NVIDIA Reflex – milisekundy posiadają znaczenie Intensywna rozgrywka w grach, które wymagają prędkiej reakcji, nie może być ograniczana sprzętem.

Postaw na najlepsze realne rozwiązanie na rynku – niniejszy układ oferuje na dodatek wsparcie renomowanej przez graczy techniki NVIDIA Reflex. Odpowiada ona za generowania najniższych osiągalnych opóźnień, a także responsywność, które razem zapewnią Ci przewagę taktyczną w każdej grze.

technika Reflex na bieżąco nadzoruje wszelkie opóźnienia systemu, optymalizując je cały czas, tak aby nie były one przeszkodą w rozgrywce. Wynikiem jest zapewnienie najkrótszego realnego czasu reakcji i najwyższej precyzji – tak pożądanej w rozgrywce online, a także turniejach e-sportowych.

Twoja kreatywność i NVIDIA Studio – perfekcyjny duet Wszelka praca kreatywna stanie się jeszcze wydajniejsza z wykorzystaniem możliwości NVIDIA Studio. Układy z serii RTX 4000 zapewniają maksimum produktywności w zadaniach stricte kreatywnych, jak projektowanie graficzne, edytowanie video, renderowanie obrazu i sporo więcej.

Na uwagę zasługuje platforma NVIDIA Omniverse, będąca częścią narzędzi NVIDIA Studio i genialnym wsparciem dla grafików, zajmujących się projektowaniem 3D. Przekształć swój prywatny komputer w profesjonalną platformę, która zadba o maksimum sprawności.

Tak, żeby Twoja kreatywność i pomysły, jakie rodzi, urzeczywistniały się jak najszybciej. Strzał w dziesiątkę dla streamerów Udostępniasz swoją rozgrywkę widzom, którzy wspierają Cię podczas zmagań? Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 GAMING OC 8G zadba nie tylko o generowanie najlepszej grafiki,w dodatku będzie idealnym narzędziem streamingowym.

Korzystając z aplikacji NVIDIA Broadcast, wraz ze wsparciem obliczeniowym GPU, zmienisz swój pomieszczenie w domowe studio nagrań. Przejmiesz całkowitą kontrolę nad najwyższą jakością transmisji, głosu i obrazu w trakcie transmisji na żywo, wideokonferencji, a także rozmów głosowych.

Sterowniki Game Ready i Studio wydajność układu graficznego musi posiadać optymalne wsparcie ze strony sterowników. NVIDIA, świadoma ich roli, oddaje w Twoje ręce narzędzia, które pozwolą Ci jasno sprecyzować przeznaczenie całej platformy.

lubiąc sobie rozrywkę wirtualną, postaw na sterowniki Game Ready, które pozwolą Ci cieszyć się maksimum możliwości układu w każdym tytule PC. Natomiast, gdy przyjdzie czas na pracę, sterowniki Studio będą właściwym wyborem.

Za sprawą kilku kliknięć zmienisz dotychczasowego PC w sprzęt w pełni dedykowany do pracy twórczej. Rozciągliwość Twojej platformy wejdzie na poziom, który w innych przypadkach nie byłby możliwy. Autorskie chłodzenie Windforce od Gigabyte wydajność każdego układu graficznego jest tak wysoka, jak tylko zezwala na to układ chłodzenia.

W celu zapewniania najwyższego stopnia możliwości GPU Gigabyte wykorzystał w tej konstrukcji topowe rozwiązania, które pozwalają utrzymać temperatury pod całkowitą kontrolą. Trzy wentylatory w układzie Windforce, każdy o średnicy 80 mm, dbają o wydmuchiwanie ciepła z radiatora i stałe chłodzenie go wtedy, gdy jest to potrzebne.

Co więcej, ich typowa struktura łopatek zapewnia niezaburzony przepływ mas powietrza. Każdy z wentylatorów Windforce obraca się w kierunku przeciwnym do swoich sąsiadów – wynikiem tego jest zminimalizowanie turbulencji powietrza i rozszerzenie ciśnienia, co umożliwia wtłaczanie obszerniejszej ilości do wnętrza.

3D Active Fan i najwyższa bezusterkowość wentylatorów Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 GAMING OC 8G oferuje chłodzenie


☆ Asrock Karta graf. rad. rx 6700 xt challenger d 12g ☆

Asrock Karta graf. rad. rx 6700 xt challenger d 12g Najniższa Cena Online
 • Producent kart: Asrock
 • Model karty graficznej: Asrock Karta graf. rad. rx 6700 xt challenger d 12g
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 63d489483754b7cf694ac84c
 • ID podkategorii: 142

☆ Asrock Karta graf. rad. rx 6700 xt challenger d 12g - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming 12GB OC 2.0 (4719331309312) ☆

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming 12GB OC 2.0 (4719331309312) Najniższa Cena Online
 • Producent kart: GIGABYTE
 • Model karty graficznej: Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming 12GB OC 2.0 (4719331309312)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 63242bb9c0facc9f210342f6
 • ID podkategorii: 142

☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming 12GB OC 2.0 (4719331309312) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta Graficzna RTX 3060 Gaming OC 2.0 12GB GDDR6

Inne Rankingi kart:  Jaka zewnętrzna karta graficzna? Zestawienie rozwiązań eGPU

PRZYSPIESZENIE AI DLSS

 • NVIDIA DLSS to rewolucyjny mechanizm renderowania AI, który rozszerza liczbę klatek na sekundę przy bezkompromisowej jakości obrazu przy użyciu przeznaczonych rdzeni tensorowych przetwarzania AI w GeForce RTX.. Dzięki temu masz zapas skuteczności na podkręcenie ustawień i rozdzielczości, by uzyskać niesamowite wrażenia wizualne. Rewolucja AI zawitała do gier.

STREAM JAK SZEF

 • Ukradnij pokaz dzięki niesamowitej grafice i płynnemu, pozbawionemu zacinania strumieniowi na żywo. Kodowanie i dekodowanie sprzętowe nowej generacji łączą się, by pokazać wszystkie najkorzystniejsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast zagwarantuje mocne możliwości nienaturalnej inteligencji, które poprawiają jakość dźwięku i obrazu dzięki efektom takim jak wirtualne tło, samoczynne kadrowanie kamery internetowej i likwidowanie szumów mikrofonu. Dzięki czemu możesz dać odbiorcom to, co najlepsze za każdym razem

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILIKONACH

 • NVIDIA Reflex zapewnia najwyższą przewagę nad konkurencją. Najniższe opóźnienie. Najkorzystniejsza responsywność. Zasilany przez procesory graficzne z linii GeForce RTX 30 i monitory NVIDIA G-SYNC. Szybciej zdobywaj cele, szybciej reaguj i powiększaj precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technologii do pomiaru i optymalizacji opóźnień systemu w konkurencyjnych grach.

PRZYSPIESZENIE AI DLSS

 • NVIDIA DLSS to rewolucyjny mechanizm renderowania AI, który powiększa liczbę klatek na sekundę przy bezkompromisowej jakości obrazu przy użyciu asygnowanych rdzeni tensorowych przetwarzania AI w GeForce RTX.. Dzięki czemu masz zapas produktywności na podkręcenie ustawień i rozdzielczości, by uzyskać niesamowite wrażenia wizualne. Rewolucja AI zawitała do gier.

RTX. JEST WŁĄCZONY.

 • Poznaj największe współczesne hity, jak nigdy dotąd, dzięki wizualnej wierności ray tracingu w czasie rzeczywistym i najwyższej sprawności technologii DLSS opartej na sztucznej inteligencji

ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE

 • w całości nowa architektura NVIDIA Ampere gwarantuje najwyższą rozgrywkę dzięki progresywnym rdzeniom ray tracing drugiej generacji i rdzeniom tensorowym trzeciej generacji o większej przepustowości.

FUNKCJE

 • Multiprocesory strumieniowe NVIDIA Ampere
 • Rdzenie RT drugiej generacji
 • Rdzenie tensorowe trzeciej generacji
 • Zasilany poprzez GeForce RTX 3060
 • Zintegrowany z interfejsem pamięci 12 GB GDDR6 192-bit
 • System chłodzenia WINDFORCE 2X z naprzemiennymi wentylatorami wirującymi
 • oryginalne wentylatory łopatkowe o średnicy 100 mm
 • Fuzja RGB 2,0
 • Tylna płyta ochronna
 • Wersja z ograniczoną szybkością haszowania


EAN: 4719331309312
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0
Model: GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0
Złącze karty graf.: PCI-E 16x ver. 4.0
Chipset: GeForce RTX 3060
Szyna pamięci: 192-bitowa
Wielkość pamięci VRAM: 12 GB
Taktowanie rdzenia: 1777 Hz
Taktowanie rdzenia (Boost): 1837 Hz
Taktowanie pamięci: 15000 Hz
Rdzenie CUDA: 3584
Porty wideo: 2 x DisplayPort
Chłodzenie: Aktywne
Obsługiwane standardy: OpenGL 4.6
Pozostałe atrybuty: Przepustowość pamięci (GB/s) 360 GB/s Maksymalna rozdzielczość cyfrowa 7680x4320 Formularz PCB ATX Zalecany zasilacz 550W Złącza zasilania 8 pin*1
rozmiary: L=282 W=117 H=41 mm
Wersja: Physical Pack

☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 ☆

Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 Najniższa Cena Online
 • Producent kart: Gigabyte
 • Model karty graficznej: Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 60db01973754b7ad3f1f69b0
 • ID podkategorii: 142

☆ Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC (rev. 2.0) 12GB GDDR6 192bit, GV-N3060EAGLE OC-12GD2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

Karta Graf. RTX3060 12GB EAGLEOC-12GD 2.0 GIGABYTE Specyfikacja Długość karty: 242 mm ilość pamięci RAM: 12 GB typ chipsetu: GeForce RTX 3060 Taktowanie rdzenia w trybie boost: 1807 MHz Łączenie kart: Nie Potęga i piękno Karta graficzna Gigabyte RTX 3060 EAGLE OC 12 GB GDDR6 jest zaopatrzona w jeden z najpopularniejszych chipów firmy Nvidia.

Dzięki swej przemyślanej konstrukcji będącej rezultatem kilku dekad rozwoju i innowacji zagwarantuje ona potężną moc obliczeniową. Szereg progresywnych rozwiązań sprzętowych, a także programowych pozwala jeszcze bardziej rozszerzyć sprawność, a także oddaje w Twoje ręce wyspecjalizowane narzędzie upraszczające wykonanie codziennych zadań.

Rozwiązania dla streamera i profesjonalisty Aplikacja NVIDIA Broadcast do poprawy jakości Twoich transmisji korzysta z mocy nienaturalnej inteligencji zapewnianej przez 112 rdzeni Tensor. Z jej pomocą zmienisz tło, dynamicznie wykadrujesz albo nałożysz filtry na obraz z kamery internetowej.

Wyczyści ona ponadto dźwięk z szumów i odgłosów otoczenia. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie strumieni video w wysokiej rozdzielczości (nawet 8K) zapewnia z kolei wolność od przycięć czy opóźnień, co na pewno docenią Twoi widzowie.

Wkrocz do trójwymiarowego świata Do karty Gigabyte RTX 3060 możesz podłączyć jednocześnie nawet cztery monitory za pośrednictwem dwóch gniazd DisplayPort i dwóch HDMI. Swój obszar roboczy poszerzysz w ten sposób o dopełniające narzędzia i dane.

W grach akcji czy strategicznych zobaczysz w ten sposób więcej niż inni, a w symulatorach rajdowych i lotniczych zyskasz dodatkowy widok przez boczne szyby, jeszcze bardziej powiększający realizm zabawy.

RTX. IT'S ON. Przy zakupie karty graficznej RTX z kolekcji 30. Dzięki usłudze GeForce NOW ulepszysz nie tylko gaming PC. Dostępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków i maszyn przenośnych – usługa GeForce NOW zapewnia możliwość strumieniowania gier ze idealną efektywnością platformy RTX na wszelkich Twoich urządzeniach.

szybko uzyskaj dostęp do swych gier PC ze sklepów cyfrowych, jak Steam, Epic Games i nie tylko. Posiadając subskrypcję Founders masz priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych, dłuższych sesji rozgrywki, a także RTX ON w obsługiwanych grach.

dzisiaj to Twój GeForce NOW. ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH Rozwiązanie NVIDIA Reflex zagwarantuje absolutną przewagę w trakcie rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najkorzystniejsza responsywność. Napędzane przez układy GPU GeForce RTX z linii 30, a także gamingowe monitory NVIDIA® G-SYNC®.

Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i powiększ precyzję celowania dzięki przełomowemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych. PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z kolekcji 30.

gwarantującym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym poprzez dedykowane sterowniki i unikatowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, żeby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy.

Niezależnie od tego czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 8K, czy prowadzisz strumieniowanie na żywo wykorzystując najlepsze enkodowanie i najwyższą jakość obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność zezwalającą dać z siebie wszystko.

Inne Rankingi kart:  Karta graficzna do 2000 zł

STRUMIENIUJ JAK MISTRZ Porwij swych widzów dzięki niesamowitej grafice, a także płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach.

Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki mocnym możliwościom SI, które rozszerzają jakość dźwięku i obrazu przez efekty, jak wirtualne tło, samoczynne dobranie obrazu z kamery internetowej i likwidowanie szumu mikrofonu.

Układy GPU GeForce RTX z serii 30 zapewnią potrzebną efektywność i jakość obrazu,za każdym razem zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze. TechnologicznE rodzaj złącza: PCI Express 4.0 x16 Długość karty: 242 mm Łączenie kart: Nie Rozdzielczość: 7680 x 4320 polecana moc zasilacza: 550 W Podświetlenie LED: Tak


☆ Gigabyte geforce gtx 1660 super d6 6gb gddr6 192bit ☆

Gigabyte geforce gtx 1660 super d6 6gb gddr6 192bit Najniższa Cena Online
 • Producent kart: Gigabyte
 • Model karty graficznej: Gigabyte geforce gtx 1660 super d6 6gb gddr6 192bit
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 608b90a5b256f5feffaf5747
 • ID podkategorii: 142

☆ Gigabyte geforce gtx 1660 super d6 6gb gddr6 192bit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Gigabyte GTX 1660 SUPER D6 6GB

Zbudowana w oparciu o GPU w architekturze NVIDIA Turing, wspieranym przez 6GB pamięci GDDR6 na 192-bitowej szynie, karta graficzna Gigabyte GTX 1660 SUPER D6 zapewnia płynną i niezawodną rozgrywkę. Wydajne chłodzenie Windforce 2X utrzymuje stosowne temperatury pracy, a Ty możesz radować oczy piękną grafiką zapewnianą m.in. Przez technologię Ray Tracing.

Chłodzenie Windforce 2X

Na wydajny układ chłodzenia karty składają się dwa wentylatory 90 mm o przeciwnych kierunkach obrotu zapobiegających turbulencjom. Dzięki czemu Gigabyte GTX 1660 SUPER D6 pracuje jednostajnie i cicho w każdej sytuacji. Kompozytowy ciepłowód przylega bezpośrednio do GPU, a obszerna metalowa płytka obejmuje też VRAM. Dzięki temu aluminiowy radiator wydajnie odbiera ciepło, które może rozproszyć powietrze pod wysokim ciśnieniem.

Alternate Spinning

Patent GIGABYTE „Alternate Spinning" jest jedynym rozwiązaniem, które może rozwiązać turbulentny przepływ powietrza sąsiednich wentylatorów. Ponieważ sąsiednie wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny pomiędzy wentylatorami, co spowoduje turbulentny przepływ powietrza i ograniczy sprawność rozpraszania ciepła. GIGABYTE obraca sąsiednie wentylatory w przeciwnym kierunku, dzięki czemu kierunek przepływu powietrza między dwoma wentylatorami jest taki sam, obniżając turbulencje i powiększając ciśnienie przepływu powietrza.

unikatowe łopatki wentylatora

Przepływ powietrza jest rozlewany przez trójkątną krawędź wentylatora i płynnie prowadzony poprzez krzywą 3D na powierzchni wentylatora, sprawnie zwiększając przepływ powietrza.

Ochronna płyta tylna

Tylna płyta nie tylko gwarantuje estetyczny zarys, lecz także polepsza strukturę karty graficznej, żeby zapewnić całkowitą ochronę.

Specyfikacja

Procesor

Pamięć

Porty i interfejsy

produktywność

konstrukcja

Moc

Waga i rozmiary

dane opakowania


☆ geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte ☆

geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte Najniższa Cena Online
 • Producent kart: Gigabyte
 • Model karty graficznej: geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 649e2a09b256f55d0492ce81
 • ID podkategorii: 142

☆ geforce rtx 4060 4060 eagle oc - 8gb - gddr6 - 128bit marki Gigabyte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Gigabyte GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8GB

Graj, strumieniuj, twórz. Karty GeForce RTX™ 4060 pozwalają swobodnie korzystać z najnowszych gier i aplikacji dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Zakosztuj wciągającego gamingu akcelerowanego SI, z ray tracingiem i DLSS 3. Turbodoładuj proces twórczy i skuteczność dzięki rozwiązaniom NVIDIA Studio.


Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów RTX z linii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz radować się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.


Oparty na SI mnożnik skuteczności.

DLSS to przełomowa technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca efektywność. Technologia DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z linii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

technologia NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z kolekcji 40 gwarantują najniższe opóźnienia i najkorzystniejszą responsywność, budujejąc absolutną przewagę podczas rozgrywki. Produkowana w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technologia Reflex pozwala szybciej wyłapywać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.


Twoje pomysły, akcelerowane rozwiązaniami NVIDIA Studio.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, asygnowanym sprzęcie karty RTX z linii 40 udostępniają niezrównany poziom sprawności w renderingu 3D, edycji video i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najkorzystniejszych aplikacjach kreatywnych, sterownikami NVIDIA Studio światowej klasy, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX w kreatywnych przepływach pracy wspomaganych SI.


Strumieniowanie jak z marzeń

Porwij swych widzów dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej, wysokiej jakości transmisji na żywo. Karty GeForce RTX z serii 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania kolejnej generacji - AV1 - zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu wyższej skuteczności aniżeli kodowanie H.264, obsługując fenomenalnie strumieniowanie w wyższych rozdzielczościach. Co więcej, unikatowe optymalizacje w aplikacjach do strumieniowania na żywo pozwolą zawsze zapewnić Twojej widowni to, co najkorzystniejsze.


Sterowniki Game Ready

Sterowniki GeForce Game Ready najlepsze wrażenia w Twoich ulubionych grach. Zostały starannie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych, zapewniając maksymalną efektywność i bezusterkowość.


GeForce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały video, zrzuty ekranowe i transmisje na żywo swych rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.


NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych. Oto absolutnie znakomity wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla miłośników gier.

Inne Rankingi kart:  Karta graficzna Biostar


Rzeczywistość wirtualna

Najwyższa skuteczność graficzna gwarantuje najbardziej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.


Resizable BAR

Resizable BAR to progresywna funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, powiększając skuteczność w wielu grach.☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa ☆

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online
 • Producent kart: 
 • Model karty graficznej: Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 64a7ca04902e513e3b9eeb73
 • ID podkategorii: 142

☆ Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Asus Karta graf. phoenix gef rtx 3060 v2 12g - 90yv0gb4-m0na10- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4711081310129) ☆

Asus Karta graf. phoenix gef rtx 3060 v2 12g - 90yv0gb4-m0na10- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4711081310129) Najniższa Cena Online
 • Producent kart: ASUS
 • Model karty graficznej: Asus Karta graf. phoenix gef rtx 3060 v2 12g - 90yv0gb4-m0na10- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4711081310129)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 60e482e4b256f5ca84bf6306
 • ID podkategorii: 142

☆ Asus Karta graf. phoenix gef rtx 3060 v2 12g - 90yv0gb4-m0na10- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4711081310129) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń

ASUS GeForce RTX 3060 PHOENIX 12GB V2 LHR to potna karta graficzna zamknita w wytrzymaej obudowie. W jej duym, pojedynczym wentylatorze zaimplementowano nasz konstrukcj Axial-tech i dwukrotnie trwalszy wentylator z podwó,jnym oyskiem kulkowym.

Kada karta jest wykonana w peni samoczynnym procesie produkcji ASUS Phoenix Auto-Extreme Technology i poddawana stresowi przez 144 godziny, co zapewnia jej dugowieczno. Jeli chcesz mie zasilanie na dugie lata, nie szukaj dalej ni ASUS Phoenix.

zalety ASUS GeForce RTX 3060 PHOENIX 12GB V2 LHR: NVIDIA Ampere, NVIDIA Reflex, efektywne chodzenie, Ray Tracing i DLSS. Ogromna moc dla najszczególniej wymagajcych prekursorska i bogata w nowe technologie architektura NVIDIA Ampere to gwarancja olbrzymiego wzrostu mocy obliczeniowej.

NVIDIA Amper jest w stanie zapewni choćby dwukrotnie wiksz przepustowo, dziki rdzeniom RT drugiej generacji i rdzeniom Tensor trzeciej generacji. Bd o krok przed przeciwnikiem Karta graficzna ASUS GeForce RTX 3060 PHOENIX 12GB V2 LHR zostaa wyposaona w technologi NVIDIA Reflex, któ,ra pozwala zyska przewag nad konkurencj w trakcie kadej rozgrywki.

To jeszcze nisze opó,nienia i jeszcze wiksza responsywno dla jak najkorzystniejszych wrae podczas grania. Wentylatory Axial-Tech dla zachowania stosownych temperatur Dusze opatki i poczenie piercienia zaporowego w duym wentylatorze Axial-tech polepsza przepyw powietrza w dó,.

oyska tulejkowe maj swoje sabe strony, natomiast oyska kulkowe wyró,niaj si trwaoci i wytrzymuj dwa razy duej ni oyska tulejkowe. Zanurz si w wirtualnym wiecie dziki Ray Tracing i DLSS ASUS GeForce RTX 3060 PHOENIX 12GB V2 LHR to niespotykana jako obrazu.

Ray Tracing symuluje fizyczne zachowanie wiata i pozwala uzyska prawdziwie kinowy obraz, a DLSS zwiksza czstotliwo generowania klatek, jednoczenie gwarantujc ostry, wyrany obraz.


☆ Karta graficzna geforce rtx 3060 aero itx oc 12gb marki Msi ☆

Karta graficzna geforce rtx 3060 aero itx oc 12gb marki Msi Najniższa Cena Online
 • Producent kart: MSI
 • Model karty graficznej: Karta graficzna geforce rtx 3060 aero itx oc 12gb marki Msi
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 6070a446b256f5b01e24f917
 • ID podkategorii: 142

☆ Karta graficzna geforce rtx 3060 aero itx oc 12gb marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
atrybuty: RTX 3060,12GB
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 3060
Częstotliwość taktowania GPU podwyższona: 1792 MHz
Fabryczne przetaktowanie GPU: tak
informacje dopełniające: HDMI 2.0b, DisplayPort v1.4
Interfejs pamięci: 192 bit
liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych: 3584
liczba zajmowanych slotów w obudowie: konstrukcja dwuslotowa
Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym: 7680 x 4320
Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12
Obsługa OpenGL (wersja): OpenGL 4.6
Opis ogólny: VGA MSI GeForce RTX 3060 AERO ITX 12G OC
Pamięć zainstalowana (GB): 12
wariant chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator)
Rozwiązania producenta VGA: MSI Solid Backplate MSI Afterburner
rodzaj pamięci: GDDR6
wariant złącza karty: PCI Express x16 4.0
Wsparcie HDCP: nie
Wspierane systemy operacyjne: Windows 10
Wspierane technologie: NVIDIA® G-Sync™ ready VR Ready
Wyjście D-Sub: Nie
Wyjście DisplayPort: 3x DisplayPort bezpośrednio z karty
Wyjście HDMI: 1x HDMI bezpośrednio z karty
rozmiary [S x W] (mm): 172 x 125

☆ Karta graficzna MSI Radeon RX 6650 XT Gaming X 8GB (4719072965433) ☆

Karta graficzna MSI Radeon RX 6650 XT Gaming X 8GB (4719072965433) Najniższa Cena Online
 • Producent kart: MSI
 • Model karty graficznej: Karta graficzna MSI Radeon RX 6650 XT Gaming X 8GB (4719072965433)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Karty graficzne
 • ID produktu: 627d4b96d4033372f7069d02
 • ID podkategorii: 142

☆ Karta graficzna MSI Radeon RX 6650 XT Gaming X 8GB (4719072965433) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis karty - rozwiń / zwiń
Najnowsze wersje kart graficznych marki MSI z kultowej kolekcji GAMING po raz kolejny oferują wysoką efektywność, niski poziom hałasu i unikatową estetykę, która jest rozpoznawalna, i której to ufają zapaleni gracze z całego świata. Teraz i Ty możesz cieszyć się wszystkimi swoimi ulubionymi grami, dzięki skutecznej karcie graficznej, która pozostaje chłodna i cicha. Po prostu tak, jak lubisz....

Jaką kartę graficzną wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *